باغ و تالار عروسی

راهنمای تعیین شایسته ترین گلشن سالن برای عروسی

برای تعیین گلشن عروسی اولی نکته ی اساسی این است که تعداد مهمانها عروسی و مورخ برگزاری عروسی یعنی فصل و ماه آن را در لحاظ بگیرید .
عمده عروس و داماد ها تصور می‌نمایند که به دلیل این که خانه آنان فرضا شرق تهران است , می بایست گلشن عروسی خویش از شرق تهران , جاجرود یا این که لواسان تعیین نمایند . در حالتی که که احتمال دارد برای این عروس و داماد با دقت به حالت و تعداد مدعوین , فصل و چه بسا ارزش گلشن عروسی , مواقعی مضاعف عالی و خوب در غرب تهران وجود داشته باشد .
این‌که می‌گویم فصل , خواسته این است که در فصول گرما از تالار های اجتماعات و با سقف کوتاه استفاده نکنید . بعضی عروس و داماد ها این غلط را می نمایند و به خاطر باطن تهران بودن محل برگزاری عروسی , از تالار اجتماعات برای عروسی استفاده مینمایند که‌این تعیین در ماه های گرم فصل‌تابستان انتخابی فراوان خطا و خطرناک است .
در کنار این مورد تناسب بین گزینش گلشن عروسی و تشریفات مجالس و تشریفات عروسی هم حساس است . مثلا داشتن یک گلشن
۱۵ میلیونی با تشریفات مجالس ۷۰ هزار تومانی انتخابی خطا است . تولید تناسب و تعادل بین منوهای تشریفات عروسی و گلشن عروسی در برگزاری مراسم عروسی تاثیر عالی و مثبتی خواهد داشت .
در گزینش گلشن عروسی نکته ی دیگر , مسیر دسترسی به گلشن است . در‌این نصیب عروس و داماد حتما می بایست با همیاری تشریفات یا این که تشریفات مجالس خویش شایسته ترین تعیین را داشته باشند . کوچه های خاکی و طولانی , دسترسی های نا مفهوم , امنیت گلشن سالن معرفی شده , سیستم برق رسانی , تمیزکاری محیط و نگهداری شست و رفت درون مراسم از نکات دارای اهمیت در رزرو گلشن عروسی است .
همینطور بارها مشاهده شده که عروس و داماد گلشن عروسی خویش را گزینش و رزرو کرده و طی روز عروسی با مخارج مازاد که از قبلی تیتر نشده روبرو گردیده اند .
این را بدانید نورپردازی سقف نصیب موسیقی , شست و رفت تالار گذشته از مراسم و بعداز مراسم , فروغ محیط , تمیزکاری ضمن مراسم , ژنراتور تامین برق لازم قسمتی از مواقعی می باشند که گلشن عروسی می بایست در مخارج خویش در لحاظ گرفته و تحت عنوان بیش تر ی هزینه نظر نشود .
همینطور مواقعی دربرگیرنده سفره منزل ی سنتی , نور و روشنایی پردازی های دکوری بیشتر , تلویزیون های شهری جهت نمایش تصاویر موسیقی و از این قبیل موردها قسمتی از مواقعی میباشند که معمولا مخارج آن‌ها بصورت غیر وابسته از محل ورود گلشن عروسی محاسبه خواهد شد . البته نکته ی با اهمیت اینجاست که تمام مخارج گلشن عروسی بایستی از قبلی معلوم و مکتوب شود که درطول روز مراسم کوچکترین اختلافی صورت نگرفته و عروس و داماد و تشریفات مجالس با تصدی خاطر با رئیس و اجرای مراسم بپردازند .

باغ و تالار عروسی

+ نوشته شده در  سه شنبه 14 آذر 1396ساعت 18:22  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]