باغ و تالار عروسی

نکاتی برای تعیینشایسته ترین کفش برای عروس خانم‌‌ها

اغلب عروس خانم‌ها در روزهای نزدیک مراسم عروسی , آن قدر درگیرگزینش آرایشگاه , آتلیه , تالار عروسی و چه بسا تدارک جهیزیه میشوند که خرید کفش را به روزهای انتها موکول میکنند. در حالی که در حالتی که در خریدن کفش دلخواه برای چنین روز مهمی توجه نکنی , شاید کفش نامناسبی تعیین کنی و طی روز عروسی به رنجمنش بروی و برای تمام شدن این مهمانیماندگار لحظه شماری کنی .

براین اساس, روز جاری( یاسمن ( در‌اینمقاله قصد داراستکلیه نکاتی را که هنگام خرید کفش عروسی می بایست مدنظر قرار دهی , برای تو بگوید تا به راحتی و با‌گاز بتوانی کفش مطلوب و مطلوب را گزینش کنی و بخری .

گزینش مناسب‌ترین نوع گل عروس را بخوانیم .

زمان خرید کفش عروسی : خوبتر است زمان غروب برای خرید کفش بروی . طی روز بر اثر شیوه رفتن و عمل, پاها یه خرده متورم و بزرگمیگردند. از آن جایی که مراسم عروسی در طولوقت غروب برگزار میشود, پس خوب تر است کفش را نیز به وقت غروب بخری تا در طول روز عروسی پاهایت را نزند .
نکاتی برای گزینششایسته ترین کفش برای عروس خانم‌‌ها

راحتی کفش : در چنین روزی , از صبح تا شب پای تو باطن کفش خواهد بود و روز لبریز مشغله‌ای خواهی داشت . راحتی کفش در چنین روزی فراواندارای اهمیت است , زیرا قرار است مضاعفراه و روش بروی و برقصی . پس کفشی را گزینش کن که با آن شم راحتی میکنی. در حالتی‌که با کفشی که گزینش کردی , حس راحتی نکنی , از ضیافت این شب به یادماندنی لذت نخواهی پیروزی. چه بساخوبتر است , یک جفت کفش بیشتر با پاشنۀ
۳ سانتی و یا این که تخت همهمراهخویش داشته باشی تا در شرایطی‌که احیاناً کفش پای تورا زد و یا این که اذیت کرد , پر سرعت آن را عوض کنی و حتی‌درساعت‌هاآخری شب که دیگر کفش‌هایت تورا کلافه کرده‌اند , می‌توانیآن‌ها‌را عوض کنی .

گزینشجامه عروس متناسب با اندام‌های متفاوت را بخوانیم .

گزینش پاشنۀ مطلوب: از آن جایی که کار تو در چنین روزی زیادمضاعف است , خوب تر است به سراغ پاشنه‌های خیلی بلند نروی . کفشی با پاشنۀ
۳ الی ۵ سانتی‌متری میتوانددلخواه باشد . پاشنه‌های بلند ( آبادی سانتی‌متر ) احتمال داردمضاعف شیک و دقیق به حیث برسند , البتهسبب سازمیگردند تا شیوه رفتن تو مقداریغیر نرمال به لحاظرسد. نکتۀ دیگری که بایستی هنگام تعیین پاشنه کفش به آن اعتنا کرد , قد داماد است . کفشی که تعیینمیکنی, نباید تورا بلندتر از داماد نشان دهد . در صورتی‌که هم‌ قد داماد هستی , در پی کفش‌هایی با پاشنۀ خیلی کوتاه و یا این که کفش‌های سپیدفارغ از پاشنه باش . در انتها مراقب باش تا پاشنۀ کفشت متناسب با قد لباست هم باشد , زیرااحتمالاسبب شود لباست کوتاه‌تر به حیثرسد و یا این که دنبالۀ خرقه به نیکی روی زمین کشیده نشود .
نکاتی برای تعیینشایسته ترین کفش برای عروس خانم‌‌ها

هنگام خرید کفش به محل برگزاری جشن و پای کوبی و فصل عروسی اعتنا کن : چنانچه عروسی در گلشن برگزار می شود, کفش‌هایی با پاشنۀ تیز گزینشمکن, چون در خاک و گل فرو میرود و وخیممی گردد.

باغ و تالار عروسی

+ نوشته شده در  شنبه 13 آبان 1396ساعت 20:46  توسط رستمی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]